Rozšiřitelné Anální Zátky Nafukovací Dilatátor Mužské a Ženské Anální Zadek Svíčky Dospělý Sex Hračky pro Muže a Ženy Masturbators Sex Shop


Štítky: nafukovací muž anální plug, anální plug čerpadla, zadek křemíku, Nafukovací Anální Plug, moje sexuální hračky, butt plug, budík sex, sex hračka, anální, lelo erotické pomůcky.

181.11 Kč 278.72 Kč
  • Skladem
  • a36658


Produkt úvod

Rozšiřitelné Anální Zátky Nafukovací Dilatátor Mužské a Ženské Anální Zadek Svíčky Dospělý Sex Hračky pro Muže a Ženy Masturbators Sex Shop Tipy: Přihlásit se do našeho obchodu a budete mít šanci získat dárek (Prosím, zanechte messgae pro nás po přihlášení v našem obchodě) ochrana Osobních údajů je Zaručena: Vaše soukromí je nesmírně důležité pro nás.Aby se zabránilo rozpaky a ochranu soukromí našich zákazníků, není tam žádný citlivý slovní zásobu na obalu výrobku.

2 styl, S a L

Styl, velikost S

Styl, velikost L

Návod k použití

1.Otočit doprava utáhnout 2.Otočit doleva k deflaci

O Balíčku

Používáme neprůhledné balení, žádné sexy slovy, nikdo nebude vědět, co je uvnitř, budeme chránit svůj produkt a soukromí.

O Produktu

1.Všechny produkty jsou 100% zbrusu nové, funkční a pečlivě zkontrolovat před odesláním ven. 2.Všechny produkty jsou vyrobeny z bezpečného materiálu, 100% bezpečnost, neškodný k tělu.(Produkt je vyroben ze silikonu, a proto produkuje normální silikonové zápach.Prosím, nebojte se, je to bezpečné.Je doporučeno před použitím čisté.Poté, co jeden nebo dva úklidy, vůně se bude postupně zmizí.)

O Zásilce

Budeme posílat objednávku do jednoho nebo dvou pracovních dnů.Dodací lhůty se liší podle různých zemí a bude ovlivněna tím, počasí, svátky a tak dále.Pokud příkaz není přijat v prohlašuji, že čas, prosím, kontaktujte nás.

To, co měli udělat, pokud narazíte na problém výrobek

Pokud výrobek nefunguje správně, obraťte se na naši zákaznickou službu v čase.Budeme se snažit v našich silách vyřešit problém a snaží se poskytovat 100% uspokojivé řešení.

O Pracovní Době

Protože časový rozdíl, tam bude zpoždění v komunikaci.Náš zákaznický servis vám odpovědět co poprvé, když vidí vaši zprávu.Prosím, buďte trpěliví.

O Zpětnou Vazbu

My zacházet s našimi zákazníky jako naši přátelé.Jsme upřímně doufám, že budete mít příjemný zážitek při nakupování v našem obchodě.Vaše podpora je pro nás velmi důležité.Pokud jste spokojeni s výrobkem, prosím, nezapomeňte nechat nám pět-star zpětnou vazbu.


  • Značka: SEI JSEM
  • Původ: KN(Původu)
  • Typ Položky: Anální Sex Hračky
  • Materiál: Silikonové
  • Obscénní Obrázek: No
  • Sexuálně Sugestivní: No
  • Číslo Modelu: Anální Zátky Nafukovací Dilatátor
  • Velikost: Anal Plugs


Nastik Bk
2021-01-20
5/5
Emballage discret, livaison en 6 semaines

Napsat recenzi

Související produkty