EL-50448 Auto TPMS Pneumatik Tlak Obnovit Nástroj Pro Chevrolet Buick Cadillac Ford Auto Diagnostické Přeučení Sensor Monitor Reset Nástroje


Štítky: ios snímače tlaku v pneumatice, tpms snímače pneumatiky, vcm ii, zkouška systému obd, jeep senzor tlaku v pneumatikách, r300, honda fit tpms, snímač tpm, monitor pc, tpms senzor vnitřní.

371.97 Kč 465.02 Kč
 • Skladem
 • a36713


Produkt Instrukce: EL50448 funguje na většině General Motors, model v po roce 2012 (pro Buick, Cadillac, Chevrolet, Opel) výrobků vyráběných pro severoamerický trh. To nebude fungovat, pokud jste zakoupili aftermarket senzory, které jsou špatné frekvenci. EL50448 vhodné pro G. M největší druh vozidla, který je vybaven 315 nebo 433 MHz Monitorování Tlaku v Pneumatikách (TPM) systému. To znovu naučit postup může být provedeno pomocí speciálního nástroje. Pro některá vozidla vybavena Monitorování Tlaku v Pneumatikách (TPM) systém, "Snímač Znovu Naučit Postup" musí být provedeny poté, pneumatik otáček, Přijímač Dálkového Ovládání Zámku Dveří výměna Modulu nebo Snímače Tlaku v Pneumatikách náhradní. Parametry: Materiál: ABS Typ: Sensor Monitor Reset Tool Barva: Jako Show Velikost: 6 x 1,4 x2.3inch Vhodné Auto: Pro Buick, Chevrolet, Cadillac, Opel ( po roce 2012 ) obsah Balení: 1ks * Tlak v Pneumatikách Reset Tool Jak Používat: Krok 1 - Zadejte naklonil režimu Nastavte volicí páku do polohy "P" Dát spínač zapalování do ldquoONrdquo Zadejte rozhraní pro zobrazení tlaku vzduchu v pneumatikách pomocí DIC DIC se zobrazí "Stiskněte tlačítko Set / Ctrl, aby re-učit se", Stiskněte ldquoSet / Ctrlrdquo směrových světel je osvětlená pro 3 sekund a roh pípnutí dvakrát pro vstup do režimu učení Krok 2 - Číst senzor tlaku v pneumatikách informací Začít od předního levého kola, Aby J-46079 nebo Diagnostický Nástroj EL-50448 antény proti ventil základní pozice a blízko k okraji bočnice pneumatiky El-50448 tlaku v pneumatikách nástroj začíná na začátku spínač Úspěšné čtení snímače tlaku v pneumatice informace, když roh pípnutí jednou 3. Krok - Stejný způsob, jak číst ostatní tlaku v pneumatikách informace Následovat instrukce výše, aby číst pneumatiky pussure přední-pravý, zadní-pravý, zadní-levý kola. Blinkry svítí po dobu 3 sekund a roh pípnutí dvakrát, když učení je kompletní.

Položky jsou dodávány s 1-3 pracovních dnů až po úplném zaplacení je potvrzena. Tam budou nějaké zpoždění pro dovolenou, jako je Národní Den, Čínský Jarní Den, a tak dále, budeme se snažit v našich silách, aby zajistil doručení po dovolené končí, doufám, že můžete pochopit.

2. Doprava zdarma na celém světě

a. E-paket, obvykle trvá 10-20 dní na místo určení

b. China Post Registrovaných Air Mail, obvykle trvá o 16-35 dní do cílové země (To bude odloženo kvůli víkendy, svátky, vzdálené oblasti, atd.)

c. Další komerční metody, prosím, kontaktujte nás před zaplacením.

3. Pokud jde o sledování info (pokud zvolíte lodní metody, které mají sledování informací), prosím klikněte www.17track.net pro vás odkaz.

4. Pokud přesto nechcete přijímat objednávky do 60 dnů (s výjimkou Brazílie), prosím, kontaktujte nás první, budeme kontrolovat a řešit problém. Všechny zprávy budou odpověděl do 24 hodin obecně, někdy jsme se zpoždění pro víkend nebo dovolenou, pokud se nemůžete dostat naše reakce po 48 hodin, prosím, laskavě zkontrolujte spam, nebo nás kontaktujte s e-mailem.

5. Nejsme odpovědni za jakékoliv vlastní cla nebo dovozní daň.

1. Budete mít 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dnů vrátit to, jakmile jste jej obdržel. Pokud máte vlastnil položky více než 7 dnů, má se za to, že byly použity, my nebude problém si náhradu nebo výměnu. Nemáme žádné výjimky. Přepravní náklady je společná pro oba prodávající a kupující na polovinu.

2. Všechny vrácené zboží musí být v původním obalu a musíte nám poskytnout sledovací číslo, konkrétní důvody pro návrat, a vaše číslo objednávky.

3. My vám vrátíme plnou vítězná nabídka částku, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi komponenty a příslušenství zahrnuty. Po oba kupující a prodávající zrušit transakci z Atpetrol.cz nebo si můžete zvolit mít náhradní.

4. Budeme nést všechny náklady na dopravu, pokud výrobky nejsou, jak inzeroval.

1. Vaše uspokojivé, je náš konečný cíl, a váš názor nás bude tlačit dál.

2. Pokud jste uspokojení s našimi produkty a služby, prosím, laskavě zanechte nám 5-hvězdičkový zpětnou vazbu.

3. Pokud jste hlen uspokojit s našimi výrobky nebo služby, prosím, neprodleně nás kontaktujte ještě před nám neutrální nebo negativní, tak, že můžeme uspokojivě řešit své problémy.


 • Typ Signálu: Frekvence Signálu
 • Citlivost: Tlaku V Pneumatikách Reset Tool
 • Styl: Varistor Typ
 • Opakovatelnost: Tlaku V Pneumatikách Reset Tool
 • Velikost: 6 x 1.4 x2.3inch
 • Název Položky: Tlaku V Pneumatikách Reset Tool
 • Typ: Nasávaného Vzduchu Snímač Tlaku
 • Lineární: Tlaku V Pneumatikách Reset Tool
 • Obsah Balení: 1ks * Tlak v Pneumatikách Reset Tool
 • Rozsah Měření: Tlaku V Pneumatikách Reset Tool
 • barva: Jako Show
 • Model: 73939
 • Typ Snímače: Magnetická Indukce
 • Usnesení: Tlaku V Pneumatikách Reset Tool
 • Hystereze: Tlaku V Pneumatikách Reset Tool
 • Vhodné Auto: Pro Buick, Chevrolet, Cadillac, Opel ( po roce 2012 )


Napsat recenzi

Související produkty