Wilkinson WBBC 4 Struny Elektrická kytara Most S Mosaznými Sedla Pro Přesné Jazz Bass Chrome Silver Black Gold


Štítky: hofner cavern bass, most guyker, 4 strunná kytara pickup, kickass bass most 4 string, basová kytara krk, wilkinson tunery bass, most wilkinson zlato, bass pickguard, bass fretless, tuner wilkinson.

252.34 Kč 280.38 Kč
  • Skladem
  • a37216


Informace O Zákaznících

1.Obrázky produktu do sedmi dnů po doručení, prosím, ujistěte se, že dodací adresu, je správné. Naše výrobky jsou nové produkty, tam bude práce pracovníků kvality a kvantity před odesláním, prosím zákazníky v pohodě.

2.Položky jsou dodávány pomocí EMS. dosah většina zemí v 7 do 15 pracovních dnů. To je pro USA. KANADA. AUSTRÁLIE. . Pro ostatní země. to může trvat více času, aby se dospělo.

3.Balíček-Pro balíček. naše společnost bude mít metodu standardizovaného balení. obvykle. během přepravy je velmi silný.

4.Klademe velký důraz na všechny vaše spravedlivé hodnocení, pokud jste spokojeni s našimi produkty, prosím, chválu, aby nás podpořit, budeme velmi vděční. Pokud máte jakékoliv nespokojenosti, prosím, komunikovat s námi, věřím, že každý rozumný problémy můžeme rychle vyřešit, prosím, nespěchejte, dejte nám špatnou recenzi.

5.Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu. Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost. Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup.


  • Typ: most
  • Značka: guyker
  • Číslo Modelu: WBBC


Napsat recenzi

Související produkty