SONOFF SNZB-03 ZigBee Pohybový Senzor Detekuje Pohyb Spustí Alarm Alert Notifaication Pracuje s ZigBee Bridge Smart Home Security


Štítky: aqara spínač, mini sonoff, mini sonoff spínač, pohybové čidlo sonoff, snzb, sonoff spínač, sonnoff 4, tuya zigbee, homekit spínač, sonoff vodotěsné čidlo pohybu.

197.10 Kč 328.57 Kč
  • Skladem
  • a599


Popis:

Pokud je váš zájem je nejen o domácí bezpečnosti, ale o použití pohybu pro zapnutí nebo vypnutí světla, no, SONOFF SNZB-03 možná vám dává pocit, úžasný.

Tento ZigBee pohybový senzor je mimořádně šikovný, inteligentní zařízení pro umístění kdekoli v domácnosti k detekci pohybu a vyvolat poplach. To znamená, že čidlo bude posílat okamžité upozornění na váš mobilní telefon, kdykoli je detekován pohyb, pokud tento bezpečnostní systém je ozbrojen. Pokud máte , můžete připojit snímač k aktivaci Wi-Fi zařízení, ne pouze ZigBee zařízení. Například, můžete nastavit scénu pro váš obývací pokoj světlo tak, že to bude automaticky zapnout, když budete chodit přes obývací pokoj. Nové funkce fotoaparátu se používá k výrobě víte, kdo se blíží váš domov a zachytit video někdy dříve než předtím. Může se pochlubit 110 ° zobrazení pole a 6m detekční zazvonil a můžete brzy dostávat upozornění na něčí přítomnost, proto přijímá opatření, aby se snížila možnost, že váš dům je v ohrožení. Sdílet řízení je k dispozici pro více uživatelů kontrolovat a sledovat váš domov společně. Snadné a nástroj-bez instalace, 3M lepicí instalace výrazně šetří váš čas. Poháněn baterií, což je výhodné se držet na jakékoli místo, které chcete sledovat.

Vytvořit inteligentní scény pro aktivaci Wi-Fi připojení inteligentních zařízení.

Detekuje pohyb a spustí výstražné zprávy.

Zapnutí/vypnutí zařízení přes váš pohyb.

Práce s SONOFF kamery pro sledování vašeho domova.

6m detekční vzdálenost a 110°zorný úhel.

Sdílejte snímače pro vaši rodinu, aby společně mějte oči na váš domov.

3-měsíc zkontrolovat záznamy historie.

Nízké baterie upozornění.

Rychlé peel a stick instalace.

Specifikace:

Baterie: 3V(CR2450);

Bezdrátový protokol: Zigbee (IEEE 802.15.4);

Materiál: PC;

Rozměr: 35X39X28mm

Obsah Balení:

1*SONOFF SNZB-03 - ZigBee Snímače Pohybu

Poznámky:

SNZB-03 budou k dispozici na lodi z 18. června. Zajistit nižší přepravní náklady, položka bude dodáván bez baterie v ceně.


  • Kamery Jsou Vybaveny: No
  • Číslo Modelu: ZigBee Snímače Pohybu
  • Značka: sonoff
  • Stav Sestavy: Ready-to-Go
  • Původ: KN(Původu)
  • Kompatibilita: Všechny Kompatibilní


Napsat recenzi

Související produkty